НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Львів - Оболонь 4:0. Чорний день пивоварів ###

Львів 4:0 Оболонь
Гальчук 17, Баранець Г. 41,45, Баранець Б. 58
Марущак, Гальчук, Ільків, Леонідов, Г. Баранець, Романюк, Федорчук (Даньків 64), Ільків, Худзік (Теплий 69), Б. Баранець (Ханас 71), Панас (Чапко 76), Чепурненко (Козьбан 13) Овсієнко, Кармаліта, Лень, Клименко, Сібіряков (Свінціцький 61), Онисько, Коваленко (Гурка 67), Куценко (Антоненко 27, Кандауров 68), Заварін (Пластун 68), Вишняк, Нівінський
Гальчук 19 Коваленко 65, Онисько 75

Навряд чи хтось міг очікувати на такий результат. Якщо, їдучи в Добромиль, кияни й могли припустити поразку від «Львова», то точно не з таким рахунком. Львівські футболісти зробили все, щоб перемогти «Оболонь», не залишивши команді Петра Слободяна жодного шансу забити хоча б гол престижу.

Розпочалась гра у рівній боротьбі. Хоча атакували обидві команди, дії львів’ян були гострішими, що, зрештою допомогло їм досить швидко відкрити рахунок у зустрічі. Недалеко від «карної зони» гості порушили правила, і арбітр призначив штрафний удар. Виконувати стандарт підійшов Гальчук, який з більярдною точністю увігнав м’яч у нижній кут воріт. Уже за кілька хвилин нагоду забити зі штрафного мали «пивовари», однак Куценко пробив над перекладиною.

Весь перший тайм гості намагалися відігратися, проте їхні старання не приносили результату. Львівські футболісти грамотно грали в обороні і не дозволяли суперникові загрожувати воротам Марущака. А наприкінці першої половини зустрічі «синьо-золоті» ще й збільшили свою перевагу. Другий гол створив Григорій Баранець. В оточенні Нівінського і Коваленка він увійшов у штрафний майданчик, кількома фінтами «поклав» гравців «Оболоні» на газон, і з кількох метрів відправив м’яч у сітку воріт. Не пройшло й п’яти хвилин, як Г. Баранець оформив «дубль». Після навісу на дальню стійку Панас головою спрямував м’яча у центр воротарського майданчика, звідки Г. Баранець забив третій гол.

По перерві гра не змінилася. Гравці «Львова» не давали «біло-зеленим» створити жодного по-справжньому небезпечного моменту біля своїх воріт. Єдину загрозу володінням Марущака становили хіба що стандарти. Однак штрафним ударам, які виконували Клименко та Онисько, бракувало влучності. Ближчим до цілі був Онисько: м’яч після його пострілу пролетів поряд зі стійкою. А поки гості лише пристрілювалися до львівських воріт, Б. Баранець зі штрафного удару засмутив Овсієнка вчетверте.

Могли «синьо-золоті» забити й п’ятого м’яча. Однак голкіпер «Оболоні» зумів відбити постріл Г. Баранця, який з кількох метрів практично розстрілював ворота київської команди. Наприкінці матчу суперники обмінялися ударами, які, втім, були занадто слабкими, щоб становити хоча б найменшу загрозу. Тож матч так і закінчився з цифрами 4:0 на табло. Після фінального свистка трибуни вже звично проводжали львівських гравців оплесками та скандуваннями «Молодці!».

Тож «Львову» вдалось розгромити потенційного претендента на вищу лігу і впритул наблизитися до «Оболоні» в турнірній таблиці. До того ж львів’яни збільшили свою безпрограшну серію до п’яти матчів. Причому в усіх п’яти поєдинках «синьо-золоті» не пропустили жодного м’яча.

Степан Юрчишин: Я задоволений грою і результатом зустрічі. Сьогодні моя команда грала з величезною самовіддачею. Минулі матчі показали, що в нас є хороша команда, і я думаю, що за допомогою дисципліни і самовіддачі футболістів ми гратимемо ще краще.

- Сьогодні «Оболонь» Вас чимось вразила?

- Чесно кажучи, ми чекали важкої гри. Але матч виявився легшим, ніж ми очікували. Можливо київську команду дещо деморалізували голи, які ми забили. Проте, на мій погляд, «Оболонь» сьогодні зіграла нижче своїх можливостей

- Склалось враження, що для Вашої команди легше грати з лідерами, ніж з аутсайдерами…

- Для нас кожна гра – це відповідальність. Залишається всього сім турів. Ми непогано зіграли з «Іллічівцем», і сьогодні… Але найголовніше, що на полі є самовіддача і є гра. Це мене тішить найбільше.