НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Оболонь на своем поле проигрывает Гелиосу ###

Оболонь на своем поле проигрывает Гелиосу
Заключний матч сезону оболонці проводили у рідних стінах і за підтримки своїх вболівальників, яких, до слова, зібралося чимало на Оболонь-Арені, незважаючи на будній день і ранній початок гри. І футболісти пивоварів, і вболівальники чудово розуміли, що лише перемога дозволить біло-зеленим закінчити чемпіонат на другій сходинці, адже мало хто сподівався на позитивний результат в Динамо-2 у Черкасах. За відсутності в заявці Шевчука, який за перебір карток не зміг допомогти своїй команді, Сергій Солдатов випустив у старті Олександра Іващенка, а в парі з Сергієм Даценко у захисті діяв Костянтин Коваленко, а не капітан Корнєв.
Господарі прогнозовано зі старту розпочали свої атаки на ворота суперників. Пивовари відчували підтримку трибун і на цій хвилі намагалися швидко відкрити рахунок у матчі, а кілька напівмоментів у виконанні біло — зелених ніби натякали, що гол назріває. Проте сталося все зовсім навпаки. Послідував простріл з правого флангу атаки Геліоса, Піцан хотів перехопити м'яч, але не втримав його і зрізав у власні ворота...- 0:1! Курйозний гол був абсолютною несподіванкою для нашої команди і явно не входив у план на гру. Тому оболонці швидко прийшли до тями і кинули усі сили на атаку! Так, Ілля Коваленко вирвався на побачення з голкіпером харків'ян, але не зміг його переграти — чудову нагоду втратив півзахисник! Згодом Іващенко майже звільнявся від опіки захисників і вибігав віч-на-віч, однак нападника звалили з ніг на лінії штрафної! Арбітр призначив стандарт, але Фаворову не вдалося виконати його як слід.
Другий тайм битви вийшов у найкращих традиціях драми! Дебютні хвилини пройшли доволі метушливо, боротьба точилася здебільшого в центрі поля. Оболонці не мирилися з ситуацією, яка склалася, що є сили зціпили зуби і, пробиваючись крізь стіну невпинного мусонського дощу, побігли вперед! Старання господарів швидко отримили свою нагороду: захисник і голкіпер «сонячних» не розібралися між собою в простій ситуації і Артем Фаворов, обікраши обох, вколотив м'яч у пусті ворота — 1:1. А вже далі почалася справжня вистава — на сцені з'явилися люди в чорному! На 64-й хвилині Сергій Даценко отримав другу жовту картку за, начабто, порушення правил, якого насправді й близько не було! Якщо хтось і порушував правила на футболісті Геліоса в тому епізоді, то це Проневич, але аж ніяк не Сергій Даценко...-
Навіть перебуваючи у меншості підопічні Сергія Солдатова володіли ігровою і територіальною перевагою, однак третя сила грала у свою гру...- Так, вже на останніх хвилинах основного часу Артем Корольчук прийняв м'яч у штрафній харків'ян, але був звалений на газон захисником — свитсок арбітра промовчав в епізоді, коли відвертий фол був просто очевидний! А вже коли «біло-зелені» всією командою кинулись виривати перемогу футболісти «Геліоса» підловили наших хлопців на класничній контратаці та забили другий гол...- До кінця матчу залишалися лічені хвилини...-
Фінальний свисток арбітра зафікусвав перемогу гостей! Матч з осадом, матч з відчуттям образи, поєдинок-несправедливість...-
«Оболонь-Бровар» (Киев) - «Гелиос» (Харьков) 1:2
Голы: Фаворов, 66 - Пицан, 9 (авт.), Кича, 90+3.
«Оболонь-Бровар»: Пицан, Пинчук (Сахнюк, 46), К.Коваленко, Даценко, Шевченко, Проневич (Корольчук, 79), Фаворов, Бидловский, И.Коваленко, Иващенко (Корнев, 68), Продан.
«Гелиос»: Сидоренко, Глушицкий, Гершман (Чередниченко, 46), Лобойко, Васильев, Помазан (Кича, 25), Комарницкий, Луценко, Субочев, Ивашко, С.Кравченко.
Предупреждения: Даценко, 45, Пинчук, 45+1, Бидловский, 45+3, Корнев, 69, Аблитаров, 88 - Гершман, 33, Субочев, 45+4, Задоя, 77, Глушицкий, 84, Чередниченко, 90+1.
Удаления: Даценко, 64 - Глушицкий, 90+2.

«Черкасский Днепр» (Черкассы) - «Динамо-2» (Киев) 3:1
Голы: Семенина, 48 (пен.), Батальский, 71, Синегуб, 80 - Исраилов, 40.
«Черкасский Днепр»: Будюк, Балан, Гончаренко, Тарасенко, Синегуб, Кошка, Сафонов (Давыдов, 67), Мединский, Семенина (Шопин, 84), Ямполь, Качур (Батальский, 69).
«Динамо-2»: Волынец, Братков, Трубочкин, Нестеренко, Немтинов (Трояновский, 46- Нагорный, 65), Джгереная, Исраилов, Цыбульник, Полегенько, Маик (Мазур, 90), Ковбаса.
Предупреждения: Кошка, 75, Тарасенко, 90+1 - Братков, 31.