4-й арбітр: Олександр Матяш (м. Полтава)
Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (м. Тернопіль)

ФК "Карлівка" (м. Карлівка) – "Оболонь-Бровар" (м. Київ) – 1:3 (1:1)

Голи: Фомич (28 хв.) – Заваров (34 хв.), О.Іващенко (68 хв., 90+3 хв. пен)

ФК "Карлівка": 1.Чумак, 18.Бідний, 8.Тарганчук – кап. ком., 23.Артьоменко, 4.Голованьов, 7.Коваленко (15.Гаврась, 73 хв.), 22.Добрянський (14.Співак, 84 хв.), 17.Ничипорук (9.Масюк, 28 хв.), 25.Подригуля, 11.Антіпов, 26.Фомич

Запасні: 66.Полуляхов, 10.Поляхов, 20.Перін, 27.Клименко

"Оболонь-Бровар": 94.Дяченко, 5.Лещенко, 6.Корнєв – кап. ком., 15.Черемісін, 2.Кіцута, 7.Проневич, 19.Фаворов, 20.Майданевич (13.Пронак, 88 хв.), 10.О.Іващенко (14.Литовчак, 90+4 хв.), 8.Заваров (17.Гордійчук, 69 хв.), 22.Корольчук

Запасні: 1.Федорівський, 11.Таран, 4.Березанський, 9.Купрій
Головний тренер: Сергій Солдатов

Попередження: Ничипорук (11 хв.), Артьоменко (45 хв.), Подригуля (70 хв.), Голованьов (89 хв.), Бідний (90+2 хв.) – Фаворов (27 хв.), Майданевич (57 хв.)

Вилучення: Голованьов (90+3 хв.) – ФК "Карлівка"

Після більш, аніж упевненої перемоги (6:0) у матчі минулого туру над одним із лідерів чемпіонату – криворізьким «Гірником», пивовари приїхали до Карлівки в піднесеному настрої (до речі, на трибунах стадіону «Машинобудівник» пивоварів палко підтримували близько тридцяти столичних фанів), були більше зконцентрованими, розраховуючи на максимальний результат. Хоча на перемогу налаштовувалися й карлівчани, але невелика перевага, все ж таки, була на стороні гостей. Особливо це стало помітно у другому таймі, свідченням чого є й дубль досвідченого Олександра Іващенка, який приніс киянам перемогу. Останній м'яч у вже компенсований час форвард забив із пенальті після того, як, рятуючи ситуацію, Руслан Голованьов зіграв рукою на лінії воріт.

У стартовому складі господарів відбулися зміни. Через дискваліфікацію гру пропускали Ігор Носарєв і Олександр Пономаренко, у центрі півзахисту на поле вийшли Дмитро Добрянський і Олександр Ничипорук, зліва у захисті знову з'явився Руслан Голованьов, а на позиції правого захисника дебютував вихованець кримського футболу Олександр Артьоменко. Наші земляки непогано розпочали поєдинок, створивши кілька небезпечних моментів. Спочатку свій шанс утратив Ігор Фомич, а згодом після подачі кутового небезпечно головою бив Владислав Тарганчук – трохи вище воріт. На 24-й хвилині гості відповіли небезпечним ударом Дмитра Проневича зі стандарту – Роман Чумак перевів м'яч на кутовий. А потім гра набула сценарію першого кола (різниця лише в тому, що тоді події розгорталися наприкінці поєдинку). Сильно індивідуально зіграв Ігор Фомич, який продерся через захисні редути гостей і спрямував м'яч у ближній кут воріт. Через шість хвилин Валерій Заваров не сильним, але влучним ударом у дальній кут зрівняв рахунок (нагадаємо, що у матчі 3 туру на «Оболонь-Арені» Фомич відкрив рахунок на 79-й хвилині, а Заваров відзначився на 86-й).

Другу половину матчу активніше розпочали гості. Вже перша атака завершилася небезпечним розіграшем кутового. На 50-й хвилині підступного удару в падінні через себе завдавав Артем Корольчук. Через п'ять хвилин Валерію Заварову не вистачило кількох сантиметрів, щоб замкнути прострільну передачу, а ще через три хвилини ворота карлівчан в упор розстрілював все той же Корольчук – Роман Чумак устиг зреагувати на потужний удар із близької відстані. Аналогічно, але вже на протилежному полюсі, зіграв і Олександр Дяченко, врятувавши свої ворота після пострілу Вадима Антіпова на 60-й хвилині. А потім настав час Олександра Іващенка. Спочатку він загрожував воротам карлівчан після розіграшу кутового, згодом, скориставшись неузгодженими діями господарів у захисті, проштовхнув м'яча у сітку, а в уже компенсований арбітром час реалізував пенальті. Наприкінці поєдинку в господарів був чи не єдиний шанс для взяття воріт, але після потужного удару Вадима Антіпова метрів із 25-ти м'яч просвистів над самісінькою поперечиною.

Наступну гру "Карлівка" проведе у п'ятницю, 22 листопада, у Тернополі, де зіграє проти одного з лідерів чемпіонату – одноіменного футбольного клубу.